Новосільська громада завітала до ТДМУ з колядою

До Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського 10 січня завітала делегація Новосільської громади (до складу якої входять Нове село, Гнилиці та Лисичинці) на чолі з її головою Ільком Стахурським. Гості підготували традиційні різдвяні віншування та колядки, якими привітати керівництво і колектив вишу з Новим роком та Різдвом Христовим. Очільник громади подякував ректору ТДМУ, професору Михайлу Корді за тривалу співпрацю університету в плані охорони здоров’я жителів ввіреної йому території.

med_1170 med_1182

med_1235 med_1192 med_1195

Нагадаємо, що з ініціативи Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевсього навчально-практичні центри первинної медико-санітарної допомоги створено в п’яти населених пунктах Тернопільської області, зокрема у селах Зарубинці Збаразького, Гнилиці Підволочиського, Великий Говилів Теребовлянського районів, Кокошинці та Увисла, що на Гусятинщині. Їх діяльність відбувається в рамках проекту «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду». Тут є всі умови для того, щоб сюди могли приїжджати на практику студенти та інтерни медуніверситету. Це дало змогу значно покращити надання медичних послуг населенню.

med_1218 med_1242 med_1250 med_1258 med_1263