Науковець ТДМУ отримала звання заслуженого діяча науки і техніки України

Згідно з Указом Президента України №11/2018 «Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня Соборності України», за значний особистий внесок у державне будівництво, соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток української держави, вагомі трудові досягнення, багаторічну сумлінну працю завідувачу кафедри педіатрії навчально-наукового інституту післядипломної освіти, професору Наталії Банадизі 20 січня 2018 року присвоєно звання заслуженого діяча науки і техніки України.

Вітаємо Наталію Василівну з отриманням високого звання і бажаємо нових здобутків та успіхів, реалізації планів та ідей.