Відбулося планове засідання вченої ради ТДМУ

31 січня 2017 року під головуванням ректора ТДМУ, професора Корди Михайла Михайловича відбулося планове засідання вченої ради університету. Перед початком засідання в урочистій обстановці було вручено диплом доктора наук доценту кафедри неврології, психіатрії, наркології та медичної психології Сохор Наталії Романівні.

MED_5218

Атестат доцента було також вручено доценту кафедри фармацевтичної хімії Логойді Лілії Святославівні.

MED_5239

На цьому ж засіданні було заслухано і узгоджено гімн ДВНЗ «Тернопільський державний медичний університет імені І.Я.Горбачевського МОЗ України», музику до якого на слова Вихруща Анатолія Володимировича написав композитор Кіцила Юрій Вітольдович. Останній особисто був присутній на засіданні.

MED_5251

Далі згідно з порядком денним було заслухано доповідь проректора з науково-педагогічної та лікувальної роботи, професора Запорожана Степана Йосиповича «Виконання викладачами клінічних кафедр обсягу лікувальної роботи».

MED_5274

З доповіддю «Про використання коштів університету» виступила заступник ректора з економічних питань Члек Олеся Богданівна.

MED_5306

З інформацією про роботу спеціалізованих вчених рад університету виступили:

• проф. Кліщ Іван Миколайович;

MED_5311

• проф. Бойчук Алла Володимирівна;

MED_5314

• проф. Фіра Людмила Степанівна.

MED_5323

Про поточні справи доповідали:

• проректор з науково-педагогічної роботи проф. Шульгай А.Г.;

MED_5331

• проректор з наукової роботи проф. Кліщ І.М.

MED_5333

Інформацію подав вчений секретар ТДМУ Ілля Герасимюк.