ТДМУ започатковує програму отримання двох дипломів

Проректор з навчальної і кадрової політики Вищої школи наук про здоров’я «Collegium Masoviense», професор Збігнєв Копаньськи, заступник декана Гражина Томяк, канцлер Малгожата Махота 1 лютого 2017 року обговорили з ректором Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського, професором Михайлом Кордою напрямки співробітництва.

MED_5401 MED_5402

Основним напрямком майбутньої співпраці стане започаткування програми отримання двох дипломів (українського та європейського) студентами навчально-наукового інституту медсестринства за освітніми рівнями «бакалавр» і «магістр». Вища школа наук про здоров’я у Жирардові має великий досвід у підготовці не тільки медичних сестер, а й медичних рятівників/парамедиків. Розробка спільних освітніх проектів у цій сфері також була обговорена під час зустрічі.

MED_5436

Польські колеги також запропонували співпрацювати щодо здійснення програм академічних обмінів викладачів і студентів.

MED_5442

Після обговорення напрямків співробітництва обидві сторони підписали двосторонню угоду про співпрацю.

Прес-служба Тернопільського державного медичного університет імені І.Горбачевського.