Студенти ТДМУ взяли участь в акції до Дня боротьби з туберкульозом

Щорічно студенти Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського долучаються до традиційної профілактичної акції з нагоди Всесвітнього дня боротьби з туберкульозом. Цього разу захід відбувся 24 березня на Театральному майдані за сприяння департаменту охорони здоров’я Тернопільської ОДА та відділу охорони здоров’я та медичного забезпечення Тернопільської міської ради, а також КУТОР «Тернопільський обласний протитуберкульозний диспансер», КУТОР «Центр здоров’я».

12527800_1139934842731127_1765491165_n 12782429_1139934666064478_817984982_n

IMG_3361

Усі бажаючі тернополяни та гості міста змогли пройти безкоштовне флюорографічне обстеження органів грудної клітки на цифрових флюорографах. Акція відбулася під гаслом «Об’єднаймось, щоб покласти край туберкульозу!».

IMG_3342 IMG_3356 IMG_3369

«Сьогодні прийшло понад 10 студентів нашого університету, аби розповісти тернополянам про таке небезпечне захворювання, як туберкульоз, як його уникнути і що для цього потрібно робити. Ми наголошуємо на тому, що профілактично рекомендується щорічно проходити флюорографічне обстеження органів грудної клітки. Окрім того, щоб не захворіти на туберкульоз, варто вакцинуватися, повноцінно харчуватися, не мати шкідливих звичок, вести здоровий спосіб життя. Ми запрошуємо усіх перехожих безкоштовно обстежитися у пересувних рентгенкабінетах. Приємно, що до нас приєдналися й іноземні студенти», – розповіла студентка Ірина Пастушина.

IMG_3353

І хоч негода створювала певні незручності, наша молодь активно спілкувалася з усіма перехожими. Голова Асоціації студентів Нігерії Дональд Одіон і голова Асоціації студентів Гани Джуліет Кусі-Боатенг зазначили, що вони з задоволенням погодилися на участь у цій акції і готові в подальшому до подібної співпраці.