Команда ТДМУ отримала 4 місце з баскетболу

Закінчилися змагання з баскетболу в рамках Відкритої Універсіади міста Тернополя управління у справах сім’ї, молодіжної політики і спорту Тернопільської міської ради та Тернопільського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України. У них взяли участь команди чотирьох вищих навчальних закладів міста, зокрема ТНЕУ-1, ТНЕУ-2, ТДМУ, ТНТУ, ТНПУ. Наша команда виборола 4 місце. Перше місце у команди ТНЕУ-1, друге – в ТНЕУ-2, третє – в ТНТУ.

bK1MXD_0SnE

Честь університету захищали представники медичного факультету Антон Дрібніцов, Вадим Панюк, Богдан Сусла, Валентин Берднік, Олександр Свергун, Назар Савчук, Володимир Паничев, Роман Браток та студент стоматологічного факультету Сергій Дутчак.

7QBrcSSLXII 9QDVKjAbauM j4m_UO5gpqQ

Команду до змагань готувала доцент кафедри фізичної реабілітації, здоров’я людини та фізичного виховання Наталія Безпалова.