Студенти ТДМУ взяли участь у конференції наукового товариства Поморського медичного університету (Республіка Польща)

Студентське наукове товариство Поморського медичного університету (Республіка Польща) 16-18 березня 2018 року організувало третю міжнародну конференцію в Щецині. Тернопільський державний медичний університет своїми доповідями та науковими напрацюваннями представляли студенти другого курсу Пьотрек Островський (Piotrek Ostrowski), Емануель Мвімба Мунга (Emmanuel Mweemba Moonga), Конрад Копець (Konrad Kopec), Каран Діксіт (Karan Dixit), Нобль Аппах (Noble Appah), Октавія Ґлеба (Octawia Gleba) та студент третього курсу Брайан Арієквей-Адді (Brian AryeequayeAddy).

Цей науковий симпозіум зібрав викладачів вишу, лікарів, студентів-медиків, які займаються науковими дослідженнями. Кожен мав нагоду поділитися новими науковими розробками, результатами своїх напрацювань, обмінятися думками. Як зазначили студенти ТДМУ, це був важливий досвід для них, щоб поспілкуватися з майбутніми медиками, професорами і лікарями-практиками Польщі. Підтримати своїх підопічних поїхав і декан факультету іноземних студентів, професор Петро Сельський. Він також поспілкувався з керівництвом Поморського медичного університету про можливості подальшої співпраці між двома вишами.

Окрім того, наші студенти отримали нагоду ознайомитися з містом Щецін.