Участь представника ТДМУ у Міжнародному конгресі студентів-медиків у Стамбулі

Міжнародний конгрес студентів-медиків відбувся 21-23 березня 2018 року на базі університету у Мальтепе – район Стамбулу (Туреччина). Головна тема заходу – «Мультидисциплінарний підхід у медицині». У події взяло участь понад 90 учасників з різних країн світу. Тернопільський державний медичний університет імені І.Горбачевського представив студент четвертого курсу Богдан Гаюк, який презентував свою стендову доповідь.

Робота була присвячена мультидисциплінарному підходу до ведення пацієнтів з нейроендокринними пухлинами з ураженням серця (науковий керівник – доц. Р.Коморовський) і викликала жвавий інтерес серед учасників.

Також делегати взяли участь у інтерактивному воркшопі на тему ролі мистецтва у медицині (на фото нижче), клінічному мультидисциплінарному розборі хворого, прослухали лекції провідних фахівців з Туреччини.

На завершення конгресу відбулася дружня вечеря, під час якої учасникам було вручено сертифікати.

На третій день конгресу для його учасників було організовано екскурсію до історичного музею та у старе місто.

Уся організація заходу здійснена зусиллями студентів університету Мальтепе.