Студенти ТДМУ повернулися з перемогою з предметної олімпіади

На кафедрі педіатрії №5 Національного медичного університету імені О.Богомольця 29-30 березня 2018 року відбувся ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з педіатрії. У цих змаганнях взяли участь студенти Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського – шестикурсниці Наталія Олійник та Ніна Лопуга, а також п’ятикурсниця Зоряна Вівчар.

Загалом призові місця у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з педіатрії виборювало 33 учасники з 12 вищих навчальних медичних закладів України – Києва, Львова, Буковини, Полтави, Вінниці, Івано-Франківська, Запоріжжя, Тернополя, Одеси, Сум, Харкова та Дніпра. За умовами проведення олімпіади передбачалося оцінювання теоретичних та практичних знань студентів. Теоретична частина завдань включала 50 тестів, практична – 4 клінічні завдання зі складання та інтерпретації лабораторних аналізів та алгоритму практичної навички з різних розділів педіатрії. Журі під головуванням завідувача кафедри педіатрії №5, професора Віктора Лукашука визначило переможців в особистій першості за сумарною кількістю балів за результатами виконання конкурсних завдань.

Перемогу, тобто перше місце, здобула наша студентка – Наталія Олійник. Інша представниця ТДМУ Ніна Лопуга виборола 3 місце.

Вітаємо дівчат з перемогою і бажаємо їм подальших успіхів.