Відбулося планове засідання ректорату ТДМУ

Планове засідання ректорату Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського відбулося 12 квітня 2018 року під головуванням ректора ТДМУ, професора Михайла Корди.

Про патентну і ліцензійну діяльність науково-педагогічних працівників доповів керівник патентно-інформаційного відділу, доцент Андрій Павлишин.

Керівник наукового відділу, доцент Оксана Шевчук проінформувала про проведення наукових форумів в університеті.

Про стан виконавчої дисципліни за перший квартал 2018 року доповіла завідувач канцелярії Тетяна Бунт.

Проректор з науково-педагогічної роботи, професор Аркадій Шульгай виступив щодо затвердження проекту рішення ректорату з питання «Стан навчально-методичного забезпечення кафедр університету».