Студенти ТДМУ посадили унікальні дерева біля рідної Альма-матер

У внутрішньому дворику адміністративного корпусу Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського студенти 13 і 29 групи другого курсу медичного факультету 22 квітня висадили 45 унікальних дерев, зокрема кипарисовий лавсон, оцтове дерево, гінкго дволопатеве, гібіскус, ялину колючу блакитну, самшит, ялівець козацький.

Молодим людям настільки сподобався процес озеленення території, що вони вирішили деяким деревам дати імена.

«Три саджанці з сорока п’яти тепер називаються Маруся, Лактатдегідрогеназа і Ксенона. Оскільки зараз вчимо біохімію, то вирішили один із термінів увіковічнити. А якщо серйозно, то ми відчуваємо відповідальність за ці дерева, тому обіцяємо за ними доглядати. Плануємо щороку фотографуватися біля них, щоб бачити, як вони ростуть. Коли ж закінчимо університет і будемо збиратися на зустрічі випускників, то обов’язково заходитимемо у внутрішній дворик, аби згадати щасливі студентські роки і те, як ми саджали дерева», – поділилася враженнями студентка Яна Лукасевич.