Представники ТДМУ взяли участь у Всеукраїнському з’їзді дитячих кардіологів з міжнародною участю

21-22 квітня 2016 року в Києві під егідою інституту М.Амосова відбувся Всеукраїнський з’їзд дитячих кардіологів з міжнародною участю. В конференції взяли участь провідні фахівці інституту Амосова, інституту ПАГ, інституту дитячої кардіології та кардіохірургії, а також європейські спеціалісти Аркабіус Вірзик (Польща), Франк Ухлеманн (Німеччина), Яцек Молл (Польща), Мокрик Ігор (Польща), Роланд Фішер (Польща), Іоанна Дангель (Польща). На конференції були висвітленні питання трансплантації серця, ендоваскулярні методи лікування вроджених вад серця, ведення дітей із одношлуночковим серцем, ендоваскулярні методи лікування вроджених вад серця у плода, актуальні питання дитячої кардіології.

13001075_1150934414931119_8379193382967868239_n

IMAG5860

Тернопільський державний медичний університет представляли на з’їзді дитячий кардіолог проф. Банадига Н.В. та  Дутчак О.М.

IMAG5847

З вітальним словом та в обговоренні актуальних питань дитячої кардіології виступив проф. Волосовець О.П., який зазначив про важливість та актуальність висвітлених проблем.

IMAG5840

Під час конференції відбулися прямі включення із рентген-операційної клініки М.Амосова, під час яких дитячі хірурги Дітківський Ігор та Черпак Богдан провели ендоваскулярне закриття дефекту міжшлуночкової перегородки, відкритої артеріальної протоки, а також стентування аорти при коартації аорти.

Конференцію відвідало понад двісті п’ятдесят дитячих кардіологів,  кардіохірургів, педіатрів, спеціалістів УЗД та лікарів суміжних спеціальностей.