Великодні кошики від ТДМУ для захисників України

Напередодні Христового Воскресіння у Тернопільському державному медичному університеті імені І.Горбачевського небайдужі викладачі, працівники і студенти готували гостинці для військових, які перебувають в зоні АТО. Нагадаємо, що шестеро наших представників сьогодні служить на фронті, зокрема асистент кафедри мікробіології, вірусології та імунології Микола Винничук, доцент кафедри онкології, променевої діагностики і терапії та радіаційної медицини Мирослав Домбрович, інженер відділу програмного та апаратного забезпечення Андрій Галаван, оператор з обслуговування комп’ютерних класів Ігор Форисюк та водій Володимир Марховський. Доцент кафедри травматології та ортопедії з комбустіологією Ігор Кулянда буквально на днях повернувся додому.

Volontery-do-Velykodnia-16040266

Організатори акції «Великодній кошик захиснику» запрошували всіх небайдужих працівників і студентів університету долучитися до активної участі коштами або продуктами для мобілізованих працівників ТДМУ, які захищають наші східні кордони. Найактивніше відгукнулося 10 кафедр, зокрема біоетики і деонтології, медичної біології, загальної хімії, української мови, фармакогнозії з медичною ботанікою, фармакології з клінічною фармакологією, внутрішньої медицини № 1, медицини катастроф та військової медицини, клініко-лабораторної діагностики, клінічної імунології, алергології та загального догляду за хворими, а також працівники відділу інформаційних технологій, студенти, профком ТДМУ та деякі небайдужі люди. Загалом було зібрано коштів на загальну суму 7181 гривень.

«За виручені гроші ми купили паски, солодощі, бурячки з хроном, м’ясні вироби, вітальні листівки, великодні рушнички. В загальному вантаж передачі становить приблизно 100 кг. Всі продукти були спаковані та доставлені адресно за допомогою «Нової пошти» безпосередньо нашим воякам. Особливу подяку складаємо приватним підприємцям Едуарду Биндасу (м’ясні вироби) та Володимиру Фецулі (паски), які радо відгукнулися нам допомогти і віддавали свіжу та якісну продукцію з цехів по гуртових цінах», – розповіла керівник волонтерського руху в ТДМУ Іванна Кернична.

13043492_1163073477083930_2192062495384165732_n

Миколі Винничуку у місто Артемівськ передача була доставлена особисто студентом медичного факультету Михайлом Бандрівським. Він поїхав до наших вояків разом з групою волонтерів, які везли подарунки та організувати там концертну програму.

Volontery-do-Velykodnia-16040292

На своїй сторінці у фейсбуці Михайло Бадрівський поділився враженнями від зустрічі: “На вулиці дує вітер, що аж у вухах дзвенить, а нам байдуже. Вкотре переконуюсь, що лікар – безумовно найблагородніша професія. Хотілося би більше поспілкуватися, але за браком часу ми повинні були поїхати. Усьому колективу ТДМУ вітання від Миколи Олександровича Винничука”.

Zustrich-ATOvtsia-16040729 Zustrich-ATOvtsia-16040721 Zustrich-ATOvtsia-16040733

Незабутньою була для родини ТДМУ була зустріч 27 квітня одного з мобілізованих колег Володимира Марховського на залізничному вокзалі. Його зустріли з квітами та великоднім кошиком.

Zustrich-ATOvtsia-16040737

«Володимир розповів нам, що ще в понеділок він і його побратими були вщент розбомблені і розбиті у лісі в Комінтерному. У його батальйоні загинуло 2 солдат, а решту відпустили додому на 20 днів. Через постійні обстріли з боку ворога не було можливості добратися волонтерам, тому бійці довгий час голодували. Всі ми були схвильовані до сліз його розповіддю і побаченим відео.

Zustrich-ATOvtsia-16040680

Бажаємо нашим воякам сили і мужності, здоров’я і віри. Христос воскрес – і в нашій країні буде кінець війні і запанує такий довгоочікуваний для всіх мир!», – додала Іванна Кернична.

Volontery-do-Velykodnia-16040278 Volontery-do-Velykodnia-16040285 Volontery-do-Velykodnia-16040298

Адміністрація університету висловлює подяку всім небайдужим представникам ТДМУ за їхнє чуйне серце і готовність прийти на допомогу іншим, а особливо нашим захисникам.