Почесна делегація Університету Мансура (Єгипет) перебуває в ТДМУ

Віце-президент Університету Мансура, професор Закі Мохамед Зейдан (Zaki Mohamed Ziedan), декан факультету медсестринства, професор Аміна Махмуд Ель-Немер (Amina Mahmoud El-Nemer), професор кафедри фармацевтичної хімії фармацевтичного факультету Хусейн Ібрагім Ель-Субах (Hussein Ibrahim El-Subbagh), керівник відділу міжнародної співпраці, професор Мохамед Салах (Mohammed Sallah) з робочим візитом перебувають у Тернопільському державному медичному університеті імені І.Горбачевського. Високоповажні гості прибули до Тернополя з метою детальнішого ознайомлення з діяльністю ТДМУ та участі в урочистостях з нагоди 60-річчя вищої медичної школи в нашому краї.

Vizyt-yegyptiany-17057557

Vizyt-yegyptiany-17057568 Vizyt-yegyptiany-17057584

Представники делегації Університету Мансура 22 травня 2017 року зустрілися з ректором Тернопільського медуніверситету, професором Михайлом Кордою з метою конкретизувати напрямки і перспективи міжнародної співпраці між двома вишами. Мова йшла про спільні наукові проекти, можливість дистанційного навчання єгипетськими студентами на спеціальності «Сестринська справа» за освітньо-кваліфікаційним рівнем «бакалавр». Обидві сторони також обговорили умови реалізації програми академічної мобільності викладачів і студентів двох університетів.

Vizyt-yegyptiany-17057580 Vizyt-yegyptiany-17057587

Vizyt-yegyptiany-17057571 Vizyt-yegyptiany-17057576Vizyt-yegyptiany-17057591

Університет Мансура є одним з найбільших вищих навчальних закладів Єгипту. Сьогодні тут навчається понад 130 тисяч студентів на 18 факультетах за різними спеціальностями. До медичного сектору входять медичний, стоматологічний, фармацевтичний факультети та факультет медсестринства. Університет Мансура славиться своїми клінічними базами, зокрема відомим на весь світ і найбільшим в Середньому Сході нефрологічним і урологічним центром. Всі науковці цього центру мають індекс Гірша понад 30, а керівник підрозділу – 39. Не менш потужними є офтальмологічний, онкологічний і трансплантологічний центри.

Vizyt-yegyptiany-17057588 Vizyt-yegyptiany-17057596 Vizyt-yegyptiany-17057598

Професор кафедри фармацевтичної хімії фармацевтичного факультету Хусейн Ібрагім Ель-Субах (Hussein Ibrahim ElSubbagh) висловив подяку ректору ТДМУ за те, що четверо студентів Університету Мансура цього року візьмуть участь у Міжнародних літніх студентських школах, які щороку відбуваються на базі навчально-оздоровчого комплексу «Червона калина». Нагадаємо, що пан Хусейн Ібрагім Ель-Субах є координатором співпраці між Університетом Мансура та ТДМУ.

IMG_2895-24-05-17-12-56

Окрім того, професор Хусейн Ібрагім Ель-Субах (Hussein Ibrahim El-Subbagh) (Scopus i-Index=24) 23 травня  2017 року прочитав відкриту лекцію для викладачів і студентів ТДМУ на тему «Novel GABAA Agonist Entities: Pharmacological Investigation and Molecular  Modeling Study».

IMG_2880-24-05-17-12-58

Тема і виклад матеріалу були цікавими і захоплюючими. Викладачі і студенти висловили своє захоплення почутою лекцією. Вони ще довго ставили запитання і спілкувалися з професором Хусейном Ібрагімом Ель-Субахом.

IMG_2908-24-05-17-01-00

Представники делегації Університету Мансура мали можлвість під час свого візиту ознайомитися з архітектурними перлинами нашого краю та сусідніх областей Західної України.

26 травня 2017 року делегація Університету Мансура візьме участь у святкуванні з нагоди 60-річчя ТДМУ.