26 травня 2015 року відбулося планове засідання Вченої ради Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського

Засідання розпочалося з урочистого вручення ректором університету, професором Кордою Михайлом Михайловичем дипломів і мантій почесних професорів Тернопільського державного медичного університету імені І.Я. Горбачевського.

Диплом і мантію почесного професора Тернопільського державного медичного університету імені І.Я. Горбачевського було вручено професору Михайлу Калінському – університет Мюррея (Кентуккі, США).

IMG_7656

Після цього відбулася процедура підписання угоди про співпрацю між Тернопільським державним медичним університетом імені І.Я. Горбачевського і університетом Мюррея (Кентуккі, США)

IMG_7672

Диплом і мантію почесного професора Тернопільського державного медичного університету імені І.Я. Горбачевського також було вручено професору Михайлу Регеді – ректору Львівського медичного інституту.

IMG_7697

Конкурсні справи щодо присвоєння вченого звання доцента співробітникам ряду кафедр доповідав учений секретар проф. І.Є. Герасимюк.

За результатами таємного голосування, які доповідала голова лічильної комісії доктор медичних наук М.І. Марущак на цьому засіданні вчене звання доцента було присвоєно:

по кафедрі педіатрії № 2 – Фурделі Вікторії Богданівні

IMG_7705

По кафедрі дитячої стоматології – Якимець Мар’яні Миколаївні

IMG_7710

По кафедрі медичної біоетики і деонтології – Толоковій Тетяні Іванівні

IMG_7717

По кафедрі гістології і ембріології – Котик Аллі Олександрівні

IMG_7720

По кафедрі стоматології – Пудяку Володимиру Євгеновичу

IMG_7724

По кафедрі фармації – Онишків Оксані Іванівні