Студенти ТДМУ отримуватимуть подвійні дипломи

Про тісну співпрацю і можливість впровадження спільної українсько-польської програми навчання мова йшла 26 травня під час зустрічі ректора Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського, професора Михайла Корди із представниками делегації Вищої школи безпеки (м. Познань, Польща). Зокрема до ТДМУ завітали ректор Вищої школи безпеки, доктор Анджей Здуняк, декан факультету суспільних наук в Бартошице і Гіжіцко, доктор Хелена Марек, директор Центру міжнародної співпраці Вищої школи безпеки, доктор Клеменс Чижидло, уповноважений ректора Вищої школи безпеки з питань закордонних зв’язків, доктор Збігнєв Шмурло.

IMG_7563

IMG_7558

Головна мета візиту – підписання угоди про співпрацю, обговорення напрямків і перспектив подальшої спільної діяльності між двома вишами.

IMG_7613

У зустрічі також взяли участь декан медичного факультету, професор Оксана Боярчук, проректор з наукової роботи, професор Іван Кліщ, керівник відділу міжнародних зв’язків, доцент Наталія Лісничук, директор навчально-наукового інституту медсестринства, доцент Світлана Ястремська, завідувач кафедри фізичної реабілітації, здоров’я людини та фізичного виховання, доцент Дарія Козак, завідувач кафедри фармакології з клінічною фармакологією, професор Олександра Олещук.

Співпраця між двома вищими навчальними закладами дасть можливість студентам ТДМУ у майбутньому отримувати подвійний диплом – український і польський.