Іноземні студенти ТДМУ побували в літньому таборі для дітей бійців АТО

Іноземні студенти Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського свою волонтерську службу несуть і влітку. І хоч зараз пора іспитів, наша молодь встигає ще й подарувати хвилини радості тернопільським дітям. Нещодавно центр психологічної реабілітації «Крок назустріч», фахівці якого надають кваліфіковану допомогу постраждалим в зоні АТО, розпочав літні табір для дітей, чиї батьки боронили незалежність України на східних кордонах.

DSC_8042 DSC_8057 DSC_8077 DSC_8085

Учора, 8 червня, в гості до малечі завітали іноземні студенти ТДМУ, які навчали маленьких тернополян англійських пісень, грали з ними в ігри. Багато хто тепер чітко знає, як англійською називають частини людського тіла, як правильно гречно вітатися.

DSC_8070 DSC_8089 DSC_8091 DSC_8094 DSC_8100 DSC_8109 DSC_8125 DSC_8130

Окрім того, представники таких країн, як Гана, Нігерія, Південно-Африканська країна розповіли про свої рідні домівки і звичаї. Багато позитивних емоцій залишилося у всіх – дітей і наших студентів. Найкращим подарунком для майбутніх медиків стали щирі усмішки і теплі обійми малечі.

DSC_8148 DSC_8149 DSC_8155 DSC_8164

Бажаємо організаторам табору успішної роботи!