ТДМУ поглиблює співпрацю із польськими університетами

Ректор Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського, професор Михайло Корда підписав угоду про співпрацю в галузі навчання та наукових досліджень із Університетом у Бєльсько-Бялій (Республіка Польща). Це дасть можливість зміцнити партнерство між двома країнами і сприятиме глибшій інтеграції в європейський освітній простір.

Співпраця головним чином буде пов’язана з обміном студентами і викладачами, розробкою спільних курсів, реалізацією спільних науково-дослідних проектів.

dsc 056

Окрім тогого, між двома університетами в рамках угоди планується обмін досвідом в галузі інституційного права та розвитку. Також у відповідних предметних областях буде розвиватися сертифікаційна процедура, що дозволить взаємно визнавати час навчання у виші-партнері.