24 червня відбулося планове засідання вченої ради ТДМУ

Першим питанням порядку денного, який був винесений на це засідання, був розгляд конкурсних справ щодо обрання на заміщення вакантних посад, також щодо присвоєння вчених звань.

IMG_9570

Для підрахунку результатів таємного голосування було обрано лічильну комісію у складі: проф. С.М. Андрейчин, доц. І.І. Боймиструк і студент 6-го курсу медичного факультету О.О. Фаріон.

Результати таємного голосування доповідав голова лічильної комісії проф. С.М. Андрейчин.

На посаду завідувача кафедри фармації ННІ післядипломної освіти було обрано професора Фіру Людмилу Степанівну.

IMG_9536

На посаду професора кафедри інфекційних хвороб з епідеміологією і венеричними хворобами – професора Галникіну Світлану Олександрівну.

IMG_9561

Вчені звання доцентів присвоєно:

Копитчаку Ігорю Романовичу

IMG_9544

Герасимець Ірині Ігорівні

IMG_9550

Боднар Роксолані Ярославівні

IMG_9556

Савченко Ірині Петрівні

IMG_9565

Наступним питанням порядку денного були звіти голів ДЕК про результати державних іспитів.

IMG_9568

Про результати державних іспитів на медичному факультеті доповідав голова ДЕК професор Гощинський Володимир Броніславович.

IMG_9579

Про результати державних іспитів на стоматологічному факультеті доповідав голова ДЕК професор Нагірний Ярослав Петрович.

IMG_9585

Про результати державних іспитів на фармацевтичному факультеті доповідала голова ДЕК доцент Козир Галина Романівна.

IMG_9594

Про результати державних іспитів в ННІ медсестринства доповідала голова ДЕК професор Маланчук Лариса Михайлівна.

В обговоренні взяли участь декани факультетів, а також директор ННІ медсестринства.

У поточних справах обговорювали, зокрема, питання щодо кількості членів вченої ради університету, а також висунення кандидатур для обрання делегатами Конференції трудового колективу.

З цього питання висловилися ректор університету проф. Корда Михайло Михайлович, перший проректор проф. Ковальчук Олександр Леонідович, проректор з наукової роботи проф. Кліщ Іван Миколайович.

IMG_9611

Інші поточні справи доповідав проректор з наукової роботи проф.Кліщ Іван Миколайович.

Інформацію подав вчений секретар Ілля Герасимюк.