Доцента ТДМУ відзначили орденом Данила Галицького

Указом Президента України №339/2016 «Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня незалежності України» за особистий внесок у зміцнення обороноздатності української держави, мужність, самовідданість і високий професіоналізм, виявлені під час бойових дій та при виконанні службових обов’язків Орденом Данила Галицького відзначено доцента кафедри онкології, променевої діагностики і терапії та радіаційної медицини Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського, капітана медичної служби Мирослава Домбровича.

DSC_3501-300x199

Нагадаємо, що Мирослав Іванович нещодавно був демобілізований з лав Збройних сил України. Медичну допомогу пораненим викладач ТДМУ надавав у Красноармійську Донецької області в шістдесят шостому військовому мобільному госпіталі. (Детальніше про службу тут: https://www.tdmu.edu.ua/2016/07/26/vykladach-tdmu-povernuvsya-z-frontu/)

Orden-danilo-galitsky

Орден Данила Галицького – державна нагорода України, призначена для нагородження військовослужбовців Збройних Сил України та інших військових формувань, утворених відповідно до законів України, Державної спеціальної служби транспорту, Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України, а також державних службовців за значний особистий внесок у розбудову України, сумлінне та бездоганне служіння Українському народу.

Вітаємо Мирослава Домбровича з відзначенням високою нагородою і бажаємо подальших успіхів та нових звершень!