ТДМУ домовився про співпрацю з клінічними базами Новотомишльського повіту

Нещодавно делегація Новотомишльського повіту (Республіка Польща) у складі старости повіту Іренеуша Козецкі, керівника організаційного відділу Емілії Міхальчак, члена виконавчого комітету Адама Пілца зустрілася з ректором Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського, професором Михайлом Кордою.

Poliaky-Nowy-Tomysl-17086169

Під час зустрічі мова йшла про співпрацю в напрямку можливості стажування і професійного вдосконалення на клінічних базах Нового Томишля фахівців і студентів ТДМУ.

Poliaky-Nowy-Tomysl-17086214 Poliaky-Nowy-Tomysl-17086218

Як запевнили польські гості, для перебування українських професорів, лікарів і студентів створено усі умови, тому це добра нагода вдосконалити свою майстерність і практичні навички, отримати міжнародний досвід. Ректор ТДМУ, професор Михайло Корда підтримав ініціативу представників Нового Томишля і висловив сподівання, що ця співпраця буде тривалою і плідною.