У ТДМУ розпочалася декада відкритих дверей у бібліотеці

Презентацією друкованих видань розпочалась декада відкритих дверей у бібліотеці Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського. Масштабний захід, приурочений Всеукраїнському дню бібліотек,  в книгозбірні організували вперше. В його програмі – зустрічі читачів з письменниками-краянами, літературно-музичні імпрези, літературні читання…  Першого дня – 20 вересня – працівники інформаційно-бібліографічного відділу запросили усіх бажаючих на презентацію друкованих видань бібліотеки, зокрема серію бібліографічних покажчиків «Наукові праці вчених Тернопільського державного медичного університету імені І.Я.Горбачевського» та «Вчені Тернопільського державного медичного університету».

dsc_1719

dsc_1585 dsc_1587 dsc_1637

Про довідкові видання з першої серії розповіла розповіла завідувач інформаційно-бібліографічного відділу Наталія Водюк.

dsc_1600

dsc_1629

dsc_1645

Бібліограф І категорії Надія Криськів презентувала видання із серії «Вчені ТДМУ імені І. Я. Горбачевського», зокрема книгу «Леонід Якимович Ковальчук. Біобібліографічний покажчик».

До цієї ж серії належить і біобібліографічний покажчик «Анатолій Іванович Локай – видатний вчений-токсиколог і педагог» (друге видання), яке представила бібліограф І категорії Любов Лущинська.

У презентації взяли участь працівники Тернопільської обласної універсальної наукової бібліотеки, Тернопільської обласної бібліотеки для молоді, Тернопільської обласної бібліотеки для дітей, Тернопільської обласної медичної бібліотеки, наукової бібліотеки Тернопільського національного економічного університету, Тернопільського національного педагогічного університету імені В.Гнатюка, Тернопільського національного технічного університету імені І.Пулюя.

dsc_1660

dsc_1677 dsc_1689 dsc_1709

Про роботу оновленої бібліотеки ТДМУ розповіла її директор Олена Проців. З вітальними словами до присутніх звернулися гості свята – директор Тернопільської обласної наукової бібліотеки Василь Вітенко, директор Тернопільської обласної бібліотеки для дітей Надія Новіцька, директор Наукової бібліотеки ТНЕУ Казимир Возьний. Вони тепло привітали колектив книгозбірні і подякували за цікавий захід. Казимир Возьний подарував бібліотеці тритомне видання «Фінансова думка України».