Поповнення в сім’ї «Творчого колективу» ТДМУ

«Творчий колектив ТДМУ» – це об’єднання однодумців, де кожен робить індивідуальний внесок у культурне збагачення університету. Заснований з метою надання можливості реалізації студентських ідей та створення альтернативи для розмаїття студентського дозвілля. З кожним новим роком кількість бажаючих долучитись до роботи в колективі збільшується, що і є об’єктивною оцінкою діяльності.

«Творчий колектив» діє в університеті протягом декількох років. Його засновником та першим керівником був випускник ТДМУ, лікар-хірург Богдан Куліковський. Пізніше його очолювали і зробили чималий внесок Михайло Думнич та Роман Балич.

Сьогодні до цієї команди творчих особистостей входять:

• крівник «Творчого колективу»Тетяна Іваніцька
  • Перший заступникВіктор Гунька
  • Другий заступник, керівник відділу ІТМихайло Сас
  • Керівник відділу ведучихРоман Балич
  • Керівник відділу журналістикиЗоряна Вівчар
  • Керівник відділу сценаристівМар’яна Яремишин
  • Керівник відділу артистичностіДенис Лящук
  • Керівник відділу вокалу та музичних інструментівСергій Калмазан
  • Керівник відділу хореографіїСофія Копитчак
  • Керівник відділу волонтерстваМар’яна Позунь
  • Керівник відділу поезіїАнна Українець
  • Координатор «СтудМіс ТДМУ»Анастасія Гудима

28 вересня 2017 року залі ТДМУ відбувся відбір талановитої молоді у «Творчий колектив».

Такої яскравої та різнобарвної палітри талантів проект ще не бачив: до участі у відборі було подано 65 заявок в 11 напрямках та протягом 4 годин представлено 108 номерів.

Талановиті студенти співали, грали на музичних інструментах, танцювали, веселили зал кумедними мініатюрами, декламували вірші, демонстрували свої навики драматичної гри, ділилися вміннями організовувати проекти, писали статті та сценарії та просто затишно проводили час. Тому, команда колективу запевняє, що протягом цього навчального року університет відкриє для себе безліч нових яскравих талантів.

Завершенням відбору в неформальній атмосфері став вечір акустичної музики «Ну що, посидимо?».

Незважаючи на це, організатори щиро запрошують активну і обдаровану молодь до співпраці. Адже «Творчий колектив» – найкраща платформа для реалізації потенціалу талановитих студентів, у ньому завжди дружно, весело та цікаво!