Студенти ТДМУ взяли участь у 68-му з’їзді Асоціації польських хірургів

68-й з’їзд Асоціації польських хірургів відбувся в Конгрес-центрі ICE Кракова (Польщі) 27-30 вересня за участі голови Наукового комітету, професора Павла Лампе та голови оргкомітету, професора Петра Ріхтера.

Після офіційного відкриття було проведено семінари для молодих хірургів і резидентів, які вдосконалювали свої практичні навички.

У наступні дні відбулися пленарне засідання та цікаві презентації, які стосувалися ендокринної хірургії, ендоскопії та малоінвазивних операцій, лапароскопічної хірургії, лікування підшлункової залози, лапароскопічної гастеректомії, трансплантації шкіри.

Під час відео-сесії MEDtuve кожен учасник мав можливість взяти участь у тестуванні знань. Завдяки відмінній підготовці та широкій обізнаності головну нагороду виграв студент 2 курсу ТДМУ Пьотр Островський.

Студенти ТДМУ з професором Антоніем Щепаніком, президентом Європейського товариства хірургії. Зліва направо – Джоанна Дерень, Пьотр Островський, Агнєшка Соларська, Магдалена Щепанік, Олександра Пудзяновська, Войцех Вавчик, Олександра Карасюк, Макік Мецникововський, Конрад Копеч, Каміл Беднарчик.

Конгрес відбувся у теплій і дружній атмосфері. Учасники мали можливість збагатити свої знання, поділитися новими концепціями та обговорити питання вдосконалення майбутніх методів лікування та хірургії.

Підготувала Олександра Пудзяновська під редакцією Пьотра Островського.