Відбулося засідання ректорату ТДМУ

Чергове засідання ректорату Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського відбулося 10 листопада цього року. Провів ректорат проректор з науково-педагогічної роботи, професор Аркадій Шульгай.

dsc_6520

dsc_6528

Про матеріально-технічне забезпечення та організацію навчального процесу ННІ медсестринства доповів голова комісії, професор кафедри фармакології з клінічною фармакологією Віктор Мерецький.

dsc_6540

Про організацію роботи бібліотеки і стан забезпечення університету навчальною та науковою літературою прозвітувала директор бібліотеки Олена Проців.

dsc_6553

Про доїзд випускників 2016 року до місць призначення доповів провідний фахівець сектору сприяння працевлаштування випускників Михайло Найда.