У ТДМУ обрано новий Студентський парламент

Нещодавно в Тернопільському державному медичному університеті імені І.Горбачевського відбулися вибори до Студентського парламенту. На нову каденцію – 2017-2018 навчальний рік – було обрано 28 членів університетського органу самоврядування студентів.

До складу Студпарламенту увійшли представники медичного, стоматологічного, фармацевтичного факультетів і факультету іноземних студентів. До виборів готувалися упродовж місяця, адже кожен кандидат подавав передвиборчу програму та проект, який хоче реалізувати.

За результатами голосування головою став Ігор Стецюк, який уже має досвід роботи і виконував обов’язки керівника парламенту у минулому навчальному році. Першим заступником став Олександр Заєць, другим заступником – Олександр Косман. Головою секретаріату обрали Олександра Стрибулевича, головою сектору науки – Катерину Андрушкевич, головою сектору освіти – Віталія Карпова, головою сектору інформації – Мар’яну Дручок, головою сектору дозвілля – Артема Присяжнюка, головою сектору гуртожитків – Юрія Петришина.

Новообраний Студентський парламент уже встиг під час першого свого засідання прийняти від кожного з членів план проектів на цей навчальний рік.

Як зазначив Ігор Стецюк, головна увага приділятиметься реалізації навчальних проектів, а також спільних проектів з іноземними студентами з метою підвищення їх рівня комунікації з українськими студентами.