Відбулася зустріч ректора з Студентською радою ТДМУ

Традиційно щомісяця ректор Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського, професор Михайло Корда зустрічається з представниками Студентської ради. Цього тижня очільник вишу спільно зі студентським активом обговорив питання покращення умов навчання, проживання в гуртожитках, урізноманітнення дозвілля. У цій зустрічі також взяли участь проректори ТДМУ, декани, директор Студмістечка і керівник Центру виховної роботи та культурного розвитку.

IMG_9099 IMG_9103 IMG_9106 IMG_9116 IMG_9125 IMG_9135

IMG_9150

Про роботу новообраної Студентської ради доповів її голова Тарас Мороз. Він також проаналізував заходи, які нещодавно були ініційовані та проведені органом студентського самоврядування.

IMG_9169

Відповідальний за культурно-масовий сектор Михайло Думнич детальніше зупинився  на культурному розвитку студентів, діяльності мистецько-художніх клубів і гуртків.

IMG_9176

Керівник інформаційного сектору Дмитро Миронюк розповів про налагодження взаємозв’язку між студентами всіх  факультетів ТДМУ та співпраці з іншими ВНЗ.

IMG_9111

Богдана Перевізник проаналізувала освітній напрямок.

Роман Гук доповів про результати огляду умов проживання в гуртожитках.