Обрано нового президента Асоціації студентів Індії в ТДМУ

Іноземні студенти з Індії, які навчаються в Тернопільському державному медичному університеті імені І.Горбачеського, 18 листопада цього року обрали нового голову індійської асоціації. Ним став студент третього курсу Аршбір Сандху (Arshbeer Sandhu).

med_0269

Під час представлення програми своєї діяльності на цій громадській посаді Аршбір зазначив, що він робитиме все для того, щоб більше об’єднати студентів. Він також додав, що важливо турбуватися про кожного представника індійського братства, допомагати у вирішенні тієї чи іншої проблеми. Аршбір висловив подяку попередньому президенту за його роботу.

med_0256

Під час зібрання також відбулося представлення тих студентів, які приїхали на навчання на перший курс.

med_0197 med_0204 med_0220 med_0235 med_0249