Наукове товариство студентів ТДМУ популяризує дослідницьку діяльність серед молоді

Нещодавно для студентів Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського, які зацікавлені у науковій діяльності, Студентський парламент спільно з Науковим товариством студентів організували зустріч з головою НТС Катериною Галей.

ce2aeu0t7v4 w1pqh0u82tm

Присутні дізналися про те, з чого потрібно розпочати свої перші кроки в науці, як розвинути свій науковий потенціал, як правильно писати наукові публікації.

updmsgwp0cg

Катерина Галей також розповіла про діяльність Наукового товариства студентів, його мету, завдання і досягнення.

wgialoshb38

Молоді науковці отримали інформацію про особливості реєстрації для участі в наукових конференціях, форумах, конгресах в Україні та за кордоном.