Студенти ТДМУ взяли участь у Міжнародній конференції «Реконструктивна хірургія серця»

Друга Міжнародна конференція «Реконструктивна хірургія серця» відбулася 23-24 листопада 2017 року в Києві, в якій взяли участь провідні кардіохірурги США, Великобританії, Німеччини, Польщі, Греції, Грузії, Литви, Білорусі, Молдови, Румунії. Фахівці світового рівня зібралися, щоб обговорити нові технології в кардіохірургії. Почесними гостями конференції стали президент Європейської асоціації кардіоторакальної хірургії Маріан Зембала, голова Фонду «Калангос» Афксендіос Калангос. Організатор форуму – Інститут серця МОЗ України.

Студенти Тернопільського державного медичного університет імені І.Горбачевського також взяли участь у цьому заході. Про нові технології дізнавалися Мар’яна Позунь, Христина Антонів, Любомир Данилюк та Олег Гюнеш.

«Це було два насичених подіями і зустрічами дні, під час яких провідні фахівці презентували відео і обговорювали безліч тонкощів своєї професії. Було багато запитань з залу. Найкращі лікарі у своїй спеціалізації намагалися розібрати подані клінічні випадки. Дехто поділився своїми секретами в проведенні операції Озакі. Відбулося активне обговорення новітнього методу TAVI, було представлено безліч досліджень. Зустріч відбулася без зайвої помпезності, в доволі теплій атмосфері, де кожен міг висловитися, запитати і порадитися. Мене, як студентку, ця конференція дуже надихнула вражаючими оперативними втручаннями та можливостями кардіохірургії, зустрічами віч-на-віч зі світилами кардіохірургії», – розповіла Мар’яна Позунь.

Після завершення конференції усі учасники отримали сертифікати.