Студент ТДМУ Олег Рейтор: «У житті завжди має бути місце для гумору»

Як ми нещодавно повідомляли, студент 5 курсу медичного факультету Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського Олег Рейтор, взявши участь у відомому телешоу «Розсміши коміка», виграв 5 тисяч гривень. Цей майбутній медик уже давно радує багатьох своїм відмінним почуттям гумору і дотепністю Він неодноразово виступав на сцені в університетській команді КВК. Вдалим виявився і дебют на всеукраїнському телеканалі. Ми вирішили поцікавитися в Олега Рейтора, як йому вдалося своїми жартами виграти  5 тисяч гривень.

e98f694a064c4f7324bc32187476122d

«Рішення спробувати свої сили в популярній розважальній програмі прийшло спонтанно. Побачив оголошення, що в Тернополі відбудеться кастинг для участі в «Розсміши коміка» і зацікавився, а тут ще й друзі підтримали : «Піди! Це реальний шанс показати себе», – згадує студент.

Кастинг відбувався з 9 до 16 години. Олег після пар прийшов за вказаною адресою і побачив, що черга бажаючих потрапити на телешоу була довгенька. Перед ним було понад тридцять претендентів. Після виступу йому сказали чекати дзвінка. Через місяць організатори шоу зателефонували і запросили на зйомки до Києва.

«Програму знімали на кіностудії імені О.Довженка. Серед учасників були люди з різних областей України, а також з Білорусі, Молдови, Росії. Я виступав другим в своїй групі. Підбадьорювала думка, що в залі серед глядачів за мене вболіває мій молодший двоюрідний брат Орест. Його віра в мене додавала впевненості.

GF7z3oflU7c

Я читав  жартівливі мініатюри, які сам написав.  Володимир Зеленський розсміявся на першій хвилині, після жарту про дуже жадібного хлопчика, який  виносив сміття і приносив сміття. Його усмішка принесла мені першу тисячу гривень. На другій хвилині після жарту про наркомана Петра, який навіть і не підозрює, що живе сам, знаменитий шоумен усміхнувся знову. І сума виграшу зросла до 5 тисяч гривень. Продовжувати гру я не став.   Отримав  приз, дав коротке інтерв’ю за лаштунками і поспішив на вокзал, щоб встигнути на поїзд до Тернополя», – продовжив студент ТДМУ.

До речі, Олег давно пише мініатюри і жарти, а виносити їх на широкий загал почав лише тоді, коли став членом університетської команди КВК. Майбутній медик зізнається, що дуже любить гру кмітливих і винахідливих, бо вона дарує людям гарний настрій. На його думку, гумор – це рятівне коло на хвилях життя і найкраща терапія від багатьох болячок. Сьгогодні Олег Рейтор є сленом команди КВК «В активному пошуку». До її складу входить ще троє студентів: Василь Мандрук, Ігор Бигар, Іван Гречко.

Тим, хто сам любить і вміє жартувати, даруючи гарний настрій іншим, Олег радить розвивати свої здібності, бо в житті завжди є місце не лише подвигові, а й гумору. Ми ж бажаємо цьому юнакові успіхів, професійної реалізації і ще більших виграшів у житті!