Студенти ТДМУ взяли участь в VIII Всеукраїнському з’їді студентських наукових товариств вищих медичних (фармацевтичних) навчальних закладів України

Студенти Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського 28-29 листопада взяли участь в  VIII Всеукраїнському з’їді студентських наукових товариств вищих медичних (фармацевтичних) навчальних закладів України. На ньому були присутні делегації з різних куточків України – Львів, Вінниця, Ужгород, Київ і багато інших. Нашу делегацію очолила голова СНТ – Галей Катерина.

_i9M60zMVYg IMG_8597

У рамках програми з’їду обговорили такі питання:

• Покращення роботи кожного СНТ шляхом переймання досвіду інших
  • Впровадження найбільш вдалих проектів ВМНЗ України на всеукраїнському рівні
  • Доповнення загальнодоступної для студентства інформаційної бази всеукраїнських олімпіад та конкурсів
  • Створення Міжнародного конгресу студентів-медиків і молодих вчених в Україні
  • Співпраця СНТ ВМНЗ України з UMSA.

_DSC2836-2 IMG_8647

Також у рамках заходу були проведені майстер-класи з курсу базової підтримки життя, практичних аспектів кишкового шва, базових лапароскопічних навиків. Учасники конференції відвідали музей-садибу М.Пирогова, а також насолодилися екскурсією містом.