Студпарламент ТДМУ вдосконалював вміння публічно виступати

Активісти Студентського парламенту Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського та молодіжного осередку Всеукраїнської ради реанімації 27 листопада взяли участь у тренінгу «Ораторське мистецтво. Публічний виступ», який відбувся в рамках проекту «Сходи в майбутнє» (координатор в ТДМУ – Тарас Мороз) та проекту «ЕПР» (координатор – Дмитро Миронюк).

dkxjp29qtaw

Практичні заняття відбулися в форматі «слухаєш – говориш». Всі вправи та завдання були спрямовані на розвиток розуміння психології слухача, що сприяло вдосконаленню ораторських навичок учасників тренінгу. Студенти «приміряли» на себе ролі Демосфена, Цицерона, Аристотеля та Платона, а наприкінці самі спробували представити свої проекти. Загалом кожен з учасників зазначив, що засвоїв багато чого невідомого для себе.

Студенти ТДМУ висловлюють особливу подяку тренеру Оксані Бількевич та директору навчально-наукового інституту медсестринства Світлані Ястремській.