Візит Надзвичайного та Повноважного Посла Індії в Україні до ТДМУ

У рамках робочого візиту до Тернопільської області Надзвичайний та Повноважний Посол Індії в Україні Манодж Кумар Бхарті разом з соціальним секретарем Посольства Індії Вадимом Пономарьовим відвідав Тернопільський державний медичний університет імені І.Горбачевського.

posol-indii-16112955

Спершу поважний гість зустрівся з ректором ТДМУ, професором Михайлом Кордою, щоб обговорити напрямки співпраці.

posol-indii-16112887

Очільник вишу ознайомив Маноджа Кумара Бхарті з діяльністю та досягненнями університету. Він зазначив, що упродовж останніх років ТДМУ є одним з провідних вищих навчальних медичних закладів України. Михайло Михайлович також презентував широку міжнародну діяльність вишу. Особливо вразили пана посла новітні технології, які були запроваджені в навчальному процесі ТДМУ.

posol-indii-16112902

Манодж Кумар Бхарті подякував ректору за можливість відвідати університет. Він наголосив на тому, що сьогодні індійська молодь зацікавлена у здобутті вищої освіти за кордоном. Пан Бхарті пообіцяв зі свого боку посприяти у наборі індійських студентів для ТДМУ. Посол також запевнив у тому, що докладе зусилля для того, аби популярність Тернопільського медичного університету в Індії зростала.

dsc_6918

posol-indii-16113025  posol-indii-16113066

posol-indii-16113040 posol-indii-16113058 posol-indii-16113060 posol-indii-16113069

Після цього Надзвичайний та Повноважний Посол Індії в Україні Манодж Кумар Бхарті поспілкувався з індійськими та українськими студентами. Нагадаємо, що сьогодні медичну освіту в Тернополі здобуває 61 молода людина з Індії.

posol-indii-16113009

dsc_6853 posol-indii-16112968 posol-indii-16112970 posol-indii-16112997 posol-indii-16113000

Високоповажний гість прочитав лекцію на тему «Індія та світ». У ній він закцентував увагу на особливості своєї країни, її історії, сьогоденні та можливості співпраці з Україною. Цікавою та пізнавальною була розповідь пана Маноджа про наукові винаходи індійського народу, його давню медичну науку (аюрведу), філософію. Посол Індії також торкнувся теми схожості української та індійської культур. У цьому розрізі він запропонував організовувати спільні заходи, щоб краще пізнавати матеріальне та духовне надбання обох народів.

dsc_6996

Надзвичайний та Повноважний Посол Індії в Україні Манодж Кумар Бхарті на запрошення ректора ТДМУ, професора Михайла Корди взяти участь в урочистостях з нагоди святкування 60-річчя університету висловив бажання побувати на цьому святі.