Як студенти-стоматологи ТДМУ вдосконалювали усмішки своїм колегам

Упродовж десяти робочих днів ініціативна група студентів стоматологічного  факультету за підтримки адміністрації Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського проводила акцію «Здорова посмішка студента-медика».

1

Олена Присяжнюк, Михайло Фалінський, Аліна Волинець, Дмитро Липа, Юлія Козуб

Головна мета заходу полягала у здійсненні профілактичних оглядів серед студентів нашого університету, навчання гігієни порожнини рота, проведення професійної гігієни порожнини рота. Акція відбувалася на базі кафедри терапевтичної стоматології (вул. Чехова, 3). Понад 100 бажаючих звернулися за допомогою.

2

«Це надзвичайно корисний захід, адже завдяки йому я отримала кваліфіковану допомогу, корисну інформацію, масу позитивних емоцій, ще й подарунок від спонсора проведення акції компанії «Colgate», – поділилася враженнями студентка 4 курсу медичного факультету Ольга Голонговська.

Команда студентів-стоматологів старанно трудилися, застосовуючи на практиці усі отримані знання.

3

4

5

6

7

Одним з найважливіших і невід’ємних етапів збереження стоматологічного здоров’я є професійна гігієна ротової порожнини, яка полягає у видаленні м’якого зубного нальоту і зубного каменю за допомогою спеціальних засобів та професійного обладнання. У 80 % випадках незадовільна гігієна є основною причиною виникнення запальних процесів ясен (гінгівіту, парадонтиту), що в результаті призводить до втрати зубів.

До та після проведеного лікування

Здорові зуби є незмінним атрибутом краси. Щоб вони завжди залишалися такими, за ними потрібно ретельно доглядати, дотримуючись правил гігієни порожнини рота, яка вже давно стала показником культури людини.

Лише цілеспрямована, ефективна профілактика може істотно вплинути на зниження рівня стоматологічної захворюваності.

Здоров’я зубів – це відсутність захворювань, комфорт, чудовий настрій, можливість якісного, повноцінного спілкування та впевненість в собі.

Бажаємо всім здорової і красивої посмішки.