Виставка графічних робіт у ТДМУ

У рамках святкування 60-річчя Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського завідувач кафедри анестезіології та реаніматології, професор Олександр Олійник підготував виставку своїх графічних робіт. Експозиція діє в бібліотеці ТДМУ, тому кожен бажаючий може переглянути авторські роботи.

med_0157 med_0163 med_0166

Потрібно зазначити, що графіка Олександра Олійника вражає чуттєвістю та емоційністю. Автор віддає перевагу портретам, вдало відтворюючи настрій своїх моделей. Пан Олександр намагається для творчості використати будь-яку вільну хвилину. Відвідавши виставку, ви зможете відкрити ще одну грань нашого талановитого викладача і науковця.

med_0111 med_0123

med_0116 med_0118 med_0119