Лікарі-інтерни ТДМУ відвідали Тернопільський обласний спеціалізований комунальний дитячий будинок «Малятко»

На подарунки від Миколая з нетерпінням чекають усі діти. Особливо ті, що за тих чи інших обставин обділені батьківською любов´ю та турботою. Однією з традицій кафедри педіатрії навчально-наукового інституту післядипломної освіти стало проведення благодійних акцій до дня Святого Миколая.

Співробітники кафедри та лікарі-інтерни відвідали Тернопільський обласний спеціалізований комунальний дитячий будинок «Малятко» з гостинцями та привітаннями. Діти були безмежно раді подарункам та смаколикам.

Спілкування з майбутніми педіатрами подарувало їм відчуття такого бажаного домашнього затишку, адже жодна дитина не повинна залишатися без уваги у цей день.