Подарунки для найменших від студентів ТДМУ

Студенти Тернопільського державного медитчного університету імені І.Горбачевського 17 грудня завітали до малечі, яка перебуває в дитячому будинку «Малятко». Майбутні медики підготували для вихованців дитбудинку виставу до дня Святого Миколая та солодкі подарунки.

????????????????????????????????????

DSC_2794 DSC_2799 DSC_2804

Організатором заходу стала студентка другого курсу медичного факультету Катерина Бігуняк. Театралізоване дійство підготували студенти медичного факультету Володимир Лагіш, Юрій Вітковський, Мар’яна Варварук, Вікторія Чорномаз, Сергій Макаров, Катерина Воробець, Оксана Болюх, Святослав Цебрик і студентка фармацевтичного факультету Марія Галій.

DSC_2840

DSC_2846

Загалом студентами та викладачами ТДМУ було зібрано кошти для подарунків 17 дітям-сиротам. «Солодким спонсором» свята стала Майстерня карамелі (вул. Валова,1), яка потішила діток своїми смачними і оригінальними виробами.