Студенти ТДМУ завітали до вихованців навчально-реабілітаційного центру

Студенти Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського, які є членами науково-краєзнавчої студії «Терполяни», напередодні свята Миколая побували у Тернопільському обласному навчально-реабілітаційному центрі, де опікуються дітками з ДЦП.

med_7733 med_7736 med_7747 med_7776

Зі святом дітвору, яка зібралася в актовій залі, привітав доцент кафедри філософії та суспільних наук Леонід Кравчук. Він передав малечі найкращі побажання від ректора ТДМУ, професора Михайла Корди. Здоров’я і усіляких гараздів хлопчикам і дівчаткам побажали доцент кафедри філософії та суспільних наук Тарас Кадобний і заступник міського голови Тернополя Леонід Бицюра.

med_7784 med_7787 med_7802 med_7813 med_7816 med_7820

Потім ведуча заходу, студентка другого курсу медичного факультету, Оксана Грам’як оголосила про виступ учасників концертної програми. Популярні пісні прозвучали у виконанні студентів Хуберта Мікоші, Лілії Іськів. Студент з Гани Брайян Адді продемонстрував вражаюче вміння голосом імітувати звучання різних музичних інструментів та звуки природи.

med_7840 med_7841 med_7846 med_7860 med_7862 med_7875 med_7904 med_7927 med_7931 med_7956

І ось настала найочікуваніша мить – вручення подарунків. Про них подбали студенти-медики, які самі виступили в ролі помічників святого Миколая. Вони роздали дітям привезені ласощі, а також матеріали для рукоділля, малювання. Директор обласного навчально-реабілітаційного центру Ірина Король тепло подякувала гостям за свято, яке вони організували дітям.