ТДМУ отримав подяку за турботу про дітей-сиріт

Нещодавно представники громадської організації «Братерство сиріт» вручили подяку ректору Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського, професору Михайлу Корді за підтримку дітей-сиріт.

DSC_2910

Громадські діячі щиро вдячні всьому колективу ТДМУ за надану допомогу, зокрема за сприяння у завершенні ремонту у Новосільському обласному спеціальному навчально-виховному комплексі.

???????????????????????????????????? ????????????????????????????????????

«Будматеріали виділяли різні організації, а кошти для ремонту надали Тернопільський медичний університет i ТОВ «Скіфія». Така допомога у покращенні побуту 122 дітей цього навчально-виховного комплексу є дуже важливою, адже там перебувають діти-сироти з особливими потребами», – зазначив президент ГО «Братерство сиріт» Володимир Мазур.