Випускники фармацевтичного факультету заочної форми навчання ТДМУ отримали дипломи

Урочисте засідання вченої ради Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського з нагоди четвертого випуску провізорів фармацевтичного факультету заочної форми навчання відбулося 29 грудня цього року під головуванням ректора, професора Михайла Корди.

DSC_3684 DSC_3722

Особливі хвилювання переповнювали усіх присутніх майбутніх фармацевтів, адже вони отримували свої дипломи напередодні Нового року. Ця подія ознаменувала їх успішний поступ у майбутньому.

До випускників з вітальним словом і побажанням всього найкращого звернувся ректор ТДМУ, професор Михайло Корда, який наголосив на важливості професії провізора.

????????????????????????????????????

«Сьогодні у вас урочисте і важливе свято. На шляху  вашого професійного зростання будуть траплятися перешкоди і небезпеки, але я впевнений у тому, що ви з гідністю справитеся з ними, адже отримали фундаментальні знання в нашому університеті з фармації. Пам’ятайте, що найбільше щастя і цінність у житті людини – це здоров’я, яке завжди було дорожчим за всі скарби світу. Фармація виникла ще на зорі цивілізації людства і на сьогодні це фундамент медицини. Їй присвятили своє життя найвидатніші вчені світу, які винаходили нові препарати для покращання здоров’я людини.

DSC_3655 DSC_3661 DSC_3670

Ця галузь розвивається у сучасному світі найбільш швидкими темпами.  Сучасні великі фармацевтичні корпорації мають бюджет, який більший від бюджету невеликих країн. У деяких фармацевтичних компаніях проводять наукові дослідження потужніші і якісніші, аніж в кращих університетах світу. На ринку щодня з’являються нові препарати, тому вам потрібно знати хімію і фармакологію, щоб орієнтуватися у всіх новинках. Окрім того, працюючи в аптеці, ви повинні бути чуйними і уважними до людей, які купуватимуть ліки. Не забувайте своїх викладачів і радуйте їх професійним зростанням та здобутками, адже найбільша нагорода для вчителя – успіх його учнів. Пам’ятайте, що двері університету завжди відчинені для вас. Тут ви в разі потреби отримаєте тут потрібну пораду, допомогу і підтримку. Ми завжди раді бачити вас. Бажаю вам миру, злагоди і добробуту. Щасливої вам дороги у житті», – привітав випускників Михайло Корда.

DSC_3782

DSC_3657 DSC_3665

Наказ про присвоєння звання провізора зачитав тимчасово виконуючий обов’язки завідувача кафедри загальної хімії, доцент Григорій Загричук.

DSC_3793 DSC_3794 DSC_3798 DSC_3799 DSC_3802 DSC_3804 DSC_3806 DSC_3811 DSC_3815 DSC_3817 DSC_3820 DSC_3823 DSC_3825 DSC_3828 DSC_3832 DSC_3835 DSC_3838 DSC_3840 DSC_3847 DSC_3849 DSC_3852 DSC_3855

DSC_3963

Декан фармацевтичного факультету, доцент Дмитро Коробко вручив дипломи випускникам і благословив їх на щасливу долю. Диплом спеціаліста-провізора іноземній студентці вручив декан факультету іноземних студентів, доцент Петро Сельський.

DSC_3999

«Ми випускаємо четверте покоління спеціалістів з фармації. І це свідчить про те, що ми обрали правильний напрямок поступу. Ми бачимо результати своєї праці і впевнені, що ви не підведете нас в майбутньому. Завдання хіміка – створити щось нове, а фармаколога – дослідити це нове і впровадити в життя. Коли накопичується певний обсяг матеріалу в результаті наукових досліджень, то з’являється певна понятійна залежність: структура – дія. Шановні випускники, ми впевнені в тому, що в нас вже сформована інша залежність: вуз – випускник. Переконаний в тому, що ви з гордістю пронесете через усе життя звання випускника Тернопільського державного медичного університету. Бажаю вам професійних успіхів, миру, Божого благословення і не зупинятися у своєму розвитку», – звернувся Дмитро Коробко.

DSC_4016

З привітанням також виступила голова державної екзаменаційної комісії фармацевтичного факультету кандидату фармацевтичних наук, доцент Галина Козир. Вона наголосила на тому, що кожен з присутніх уже в житті переможець, адже подолав тривалий шлях від вступу до випуску.

DSC_4026

Викладачам університету за життєві настанови і якісне навчання від всіх випускників подякувала Мар’яна Зборовська.

DSC_3971

DSC_3965

Цього дня молодь прийняла клятву провізора, яку зачитав Андрій П’ятничка.

DSC_4065 DSC_4072 DSC_4086 DSC_4090 DSC_4104

DSC_4075 DSC_4076