На засіданні ректорату ТДМУ обговорили роботу підрозділів

15 травня цього року відбулося чергове засідання ректорату Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського під головуванням ректора вишу, професора Михайла Корди. Загалом було розглянуто два важливих питання – «Про роботу начально-практичних центрі первинної медико-санітарної допомоги» та «Про видавничу діяльність викладачів університету».
image001
image002

Детальніше про роботу навчально-практичних центрів первинної медико-санітарної допомоги розповів заступник голови комісії, доцент Вадим Творко.
image003
Видавничу діяльність викладачів ТДМУ за результатами видання підручників і посібників у видавництві «Укрмедкнига» упродовж останнього року проаналізував науковий керівник видавництва, професор Микола Кашуба. Йому було доручено на наступне засідання ректорату підготувати інформацію про видавничу діяльність викладачів університету із врахуванням опублікування наукових робіт у зовнішніх видавництвах.