14 травня 2015 року відбулося позапланове засідання Вченої ради ДВНЗ «Тернопільський державний медичний університет імені І.Я. Горбачевського МОЗ України»

Засідання розпочалося із урочистого вручення ректором університету професором М.М. Кордою Почесних грамот обласної ради і обласної державної адміністрації молодим науковцям університету.

Грамоти отримали:

Професор Гудима Арсен Арсенович, доцент Лісничук Наталія Євгенівна, доцент Шевчук Оксана Олегівна, Лотоцька Світлана Вікторівна, Йосик Ярина

Згідно порядку денного наступним питанням була доповідь проректора з науково-педагогічної роботи професора Шульгая Аркадія Гавриловича «Про внесення змін до статуту університету»

При висуненні претендента від ДВНЗ «Тернопільський державний медичний університет імені І.Я. Горбачевського МОЗ України» на обрання в Націнальне агентство контролю якості освіти проректором з наукової роботи професором Кліщом Іваном Миколайовичем була запропонована кандидатура професора Мисули Ігоря Романовича, який отримав підтримку членів Вченої ради.

Поточні справи доповідали:

Проректор з навчально-педагогічної роботи проф. А.Г. Шульгай. Було затверджено ряд положень щодо діяльності нашого університету.

Інші поточні справи доповідав проректор з наукової роботи проф. І.М. Кліщ із затвердженням ряду документів.

В обговоренні питань і прийнятті рішень активну участь брали члени Вченої ради:

Перший проректор проф. О.Л. Ковальчук

Професор Запорожан С.Й і доцент Слабий О.Б.

Професор Дейкало І.М.