ТДМУ підтримує розвиток велоруху

На одному із засідань Студентської ради Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського майбутні медики звернулися до ректора Михайла Корди із проханням встановити велопарковки біля навчальних корпусів та гуртожитків. Молодь аргументувала своє звернення тим, що прагне вести здоровий спосіб життя, розвивати велорух у нашому місті. На думку студентів, велосипед – екологічно чистий і економічно вигідний транспорт.

IMG_8933

IMG_8924

Очільник вишу пообіцяв, що найближчим часом прохання молоді буде виконано. Сказано – зроблено. Ось уже більше тижня біля кожного навчального корпусу і гуртожитків встановлено велопарковки. Молодь уже поступово освоює їх.

IMG_8964

IMG_8960

Прес-служба Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевского.