Подвійні дипломи – подвійні можливості!

Сьогодні вища освіта Польщі тісно інтегрована в освітній простір Євросоюзу, що зобов’язує кожну вищу школу цієї країни давати максимально якісні знання своїм студентам. Польські виші посідають провідні позиції на освітньому європейському ринку і готують висококваліфікованих фахівців, які успішно працевлаштовуються за обраною професією.

Poland_and_Ukraine_logo

Після закінчення навчання студентам видається Європейський диплом, який визнається у більшості країн світу.

Тернопільський державний медичний університет надає своїм студентам унікальну можливість отримати два дипломи – український і польський.

Цьогорічні абітурієнти, що будуть зараховані до числа студентів ТДМУ, зможуть паралельно вступати до Познанського вищого навчального закладу на заочну форму навчання на пільгових умовах. Вартість навчання у ньому складатиме лише ¼ від повної вартості, яку сплачують польські студенти. Наприклад, якщо рік навчання у Познані для польських абітурієнтів вартуватиме 2000 доларів США, то представники ТДМУ платитимуть лише 500 доларів США. Щороку керівництво Вищої школи безпеки оголошуватиме про нові пільги та пропозиції для студентів ТДМУ.

Окрім того, потрібно ще підтвердити свій рівень знання польської мови відповідними сертифікатом чи посвідченням про закінчення мовних курсів. Також наприкінці кожного року українські студенти повинні в обов’язковому порядку пройти місячні курси польської мови за певну плату, але у цю вартість уже включено проживання, харчування і робота викладача. Справа в тому, що після закінчення навчання студенти отримують наш диплом і диплом європейського рівня. Це відкриє для майбутніх медиків багато перспектив для працевлаштування.

Та це ще не всі переваги, які можуть отримати студенти ТДМУ. Ректор Вищої школи безпеки у Познані оголосив про відкриття 8 стипендій з певних напрямків навчання. Отже, вісім кращих представників нашого університету зможуть безкоштовно здобувати освіту у Польщі, але для цього потрібно показати відмінні результати в навчанні, добре знати мову і обов’язково бути студентом ТДМУ.

Вищезгаданий навчальний заклад має надзвичайно високі показники у працевлаштуванні своїх вихованців – 82% випускників працюють за здобутими спеціальностями. Це свідчить про високий рівень знань, отриманих у цій вищій школі.

Вища школа безпеки у Познані (Польща) займається підготовкою висококваліфікованих фахівців за багатьма спеціальностями. Крім додипломної підготовки, Вища школа безпеки в Познані також пропонує різноманітні програми післядипломної освіти для студентів. Потрібно сказати, що Вища школа безпеки у Познані бере на себе особисту відповідальність за якість та ефективність наданої освіти, а також за професійну підготовку студентів. Навчальний заклад пишається своєю винятковою зосередженістю на рівні кваліфікації та професійного розвитку його викладацького складу.

Це перша у Польщі та одна з небагатьох європейських освітніх установ, навчальна програма якої охоплює питання особистої безпеки та націлена на забезпечення студентів знаннями та навичками, які зроблять їх привабливими для європейського ринку праці. Важливо, що випускники цього навчального закладу матимуть потенціал стати першими професійними менеджерами з безпеки у Польщі. Вища школа безпеки у Познані зосереджує свої освітні цілі не лише на професійному, а й на особистісному розвитку студентів, заохочуючи їх брати активну участь у різноманітних соціальних проектах.

Вища школа безпеки  у Познані реалізовує свої освітні цілі через інтенсифікацію навчального процесу; заохочення співпраці між студентами, викладацьким складом та громадськістю; мотивацію студентів до успішного навчання і самовдосконалення; формування відповідальності за свою власну професійну кар’єру; гнучкість освітнього процесу з особливим акцентом на професійну спеціалізацію; якість освіти та її фокусування на важливі та інноваційні освітні стратегії.

Студенти у Вищій школі безпеки у Познані здобувають освіту за такими напрямками:

Педагогіка: педагогіка загальношкільна, педагогіка праці, педагогіка опікунська та реабілітаційна, освітні проекти для дорослих, осіб похилого віку та осіб з особливими потребами.

Охорона здоров’я: безпека харчування; невідкладна медицина – медичне рятівництво; система якості та безпеки життєдіяльності, косметологія, реабілітація.

Психологія: психологія бізнесу, психологія критичних стуацій, криміналістична психологія, комунікативна психологія.

Менеджмент: професійна безпека та безпека здоров’я; оперативно-розшукова діяльність та оперативно-розшукова журналістика; послуги історичного та бізнесового туризму. Національна безпека: судочинство з елементами запобігання злочину; менеджмент з питань  інформаційної безпеки тощо.

Внутрішня безпека: антитерористична безпека; безпека в сфері комп’ютерних технологій; охорона фізичних осіб та майна; протипожежна безпека і охорона; соціальна безпека тощо.

Зазначимо, що напрямок підготовки «Охорона здоров’я» є дуже близьким до спеціальності «Здоров’я людини», яка є в ТДМУ.

Випускники Вищої школи безпеки у Познані успішно працевлаштовуються в військових структурах, ціняться як спеціалісти з національної і внутрішньої безпеки, працюють психологами в школах, вишах, приватних фірмах. Підготовка з невідкладної медицини дає їм можливість бути затребуваними як парамедики в будь-якій країні світу.

Студент будь-якого факультету ТДМУ може паралельно здобувати вищу освіту у Польщі. Головне мати бажання і бачити ціль.

Детально з інформацією про можливості навчання у Вищій школі безпеки у Познані можна ознайомитися на сейтах:

Прес-служба Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського.