Відбулося позачергове засідання вченої ради ТДМУ

30 червня 2015 року відбулося позапланове засідання вченої ради ДВНЗ «Тернопільський державний медичний університет імені І.Горбачевського МОЗ України». Відкрив засідання ректор університету, проф. Корда М.М.

IMG_9771

Основним питанням порядку денного було затвердження змін до правил прийому до ДВНЗ «Тернопільський державний медичний університет імені І.Я. Горбачевського МОЗ України» в 2015 році.

Доповідав відповідальний секретар приймальної комісії доц. В.Й.Кульчицький.

IMG_9768

Поточні справи доповідав проректор з наукової роботи проф. Кліщ І.М.

IMG_9772

Важливим у переліку поточних справ було обговорення проекту і затвердження «Положення про вчену раду ДВНЗ «Тернопільський державний медичний університет імені І.Я. Горбачевського МОЗ України».

Перший проректор, проф. Ковальчук О.Л. запропонував внесення окремих змін і доповнень, які були затверджені відкритим голосуванням.

IMG_9774

З інформацією про хід обрання кандидатів у члени вченої ради університету виступили декани факультетів.

Інформацію подав вчений секретар Ілля Герасимюк.