Вітаємо Петра Левицького із отриманням урядової нагороди!

Згідно з Указом Президента України Петра Порошенка №367/2015 від 27 червня 2015 року за значний особистий внесок у державне будівництво, соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток України, вагомі трудові здобутки та високий професіоналізм державною нагородою України з нагоди Дня Конституції України, а саме медаллю “За врятоване життя”, нагороджено волонтера, члена громадської організації “Всеукраїнська Гвардія Революції” Петра Ростиславовича Левицького.

Окрім того, Петро Левицький є виконавчим директором благодійного фонду “Лікарняна каса в Тернопільській області” і доцентом кафедри медицини катастроф і військової медицини Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського.

левицький

Бажаємо подальших успіхів і нових здобутків!