Студенти ТДМУ провели в ТІСІТі навчання з домедичної допомоги

Нещодавно студенти Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачеського, які є членами загону швидкого реагування при Товаристві «Червоний хрест» у Тернополі, навчали вихованців ТІСІТу азам надання першої допомоги. Тренінг відбувся в рамках акції, яку щорічно організовує вищезгадана організація з метою інформування цивільного населення про необхідність володіти навичками домедичної допомоги. Це пов’язано з тим, що з 2000 року у кожну другу неділю жовтня світова спільнота відзначає День надання першої медичної допомоги.

IMG_6266

«Наше завдання, як членів загону швидкого реагування, полягає в тому, аби брати участь у масових зібраннях людей, щоб в разі потреби швидко надати допомогу. Також під час терористичного акту чи масштабного нещасного випадку ми в епіцентрі події допомагаємо рятувати потерпілих. Сьогодні ж ми показуємо студентам елементарні ази надання першої допомоги, зокрема серцево-легеневої реанімації, накладання джгутів при кровотечах і переломах», – розповів студент ТДМУ Андрій Гвоздецький.

IMG_6325 IMG_6291 IMG_6295 IMG_6298 IMG_6309 IMG_6314 IMG_6316 IMG_6323