Науковці ТДМУ взяли участь в міжнародному конгресі «Перемогти сепсис» у Польщі

24-26 вересня у Вроцлаві відбувся міжнародний конгрес науковців «Перемогти сепсис» («Pokonać Sepsę»). В Конгресі взяли участь майже тисяча науковців з Європи, серед них – троє представників України,  двоє з яких науковці Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського: професор Олександр Олійник і доцент Інна Корда.

На Конгресі розглядались питання патогенезу, діагностики та лікування сепсису.

DSC_0008

З вступною промовою виступає професор Анджей Кіблер, голова організаційного комітету Конгресу, завідувач кафедри анестезіології Вроцлавського медичного університету.

DSC_0032

На трибуні професор Олійник О.В. з доповіддю «Оптимізація лікування хворих на важкий сепсис, обумовлений важкою черепно-мозковою травмою».

IMG_0237

В кулуарах Конгресу, доцент Корда І.В. з одним із найбільш провідних дослідників сепсису професором Золтом Молнаром з Угорщини.

IMG_0236

Професор Олійник О.В., д.мед.н. Якуб Смехович (Вроцлав), доцент Корда І.В.

Інформацію подали Олександр Олійник і Інна Корда.