Студенти ТДМУ за спеціальністю «Здоров’я людини» навчатимуться безкоштовно в Мюррейському державному університеті штату Кентуккі (США)

Нещодавно була підписана угода про міжнародну співпрацю між двома університетами – Тернопільським державним медичним університетом імені І.Горбачевського та Мюррейським державним університетом. В рамках цієї угоди будуть створені всі можливості для реалізації академічної програми обміну, яка сприятиме розповсюдженню медичної освіти і наукових досліджень.

ew31

Згідно з цим документом, студенти ТДМУ мають унікальну можливість безкоштовно навчатися в Мюррейському державному університеті (США). Це дасть змогу навчатися у вищому закладі США, знайомитись з американською системою освіти та отримати диплом бакалавра з напрямку підготовки «Здоров’я людини» (освітньо-кваліфікаційний ступінь «бакалавр», спеціалізація «Фахівець з фізичної реабілітації») в Тернопільському державному медичному університеті. Таким чином українські студенти значно збільшать свої шанси на успішне працевлаштування на міжнародному ринку та матимуть змогу отримати досвід.
Потрібно зазначити, що в світі спеціальність «Фахівець з фізичної реабілітації» надзвичайно популярна. Вищі школи Америки дають максимально якісні знання своїм студентам. Ця професія є цілком самостійною і широко затребуваною на ринку праці. Американські виші посідають провідні позиції на освітньому світовому ринку і готують висококваліфікованих фахівців, які успішно працевлаштовуються за обраною професією.
Відбір студентів для участі у цій програмі відбуватиметься виключно в стінах рідного університету, а їхнє навчання буде здійснюватися за індивідуальним графіком. Такі молоді люди звільняються від обов’язку щодо сплати навчання в Мюррейському державному університеті ($ 15 712 в рік для студентів). Водночас вони не матимуть права на будь-які стипендії, що надаються вищезгаданим американським навчальним закладом або виділені урядом США.
Оплата за навчання у Мюррейському державному університеті штату Кентуккі (США) студенти ТДМУ не вноситимуть, а лише оплачуватимуть проїзд, проживання і харчування, перебуваючи в США. Зі свого боку закордонний партнер забезпечує українським майбутнім реабілітологам підтримку та надання консультацій щодо поселення, врегулювання процедурних питань, пов’язаних з отриманням візи, тимчасовою реєстрацією у країні перебування, оптимальним проведенням вільного часу.
Координацію щодо питань реалізації цієї програми здійснюватиме кафедра фізичної реабілітації, здоров’я людини та фізичного виховання ТДМУ.

re

Сподіваємося, що молодь скористається наданою можливістю і складе гідну конкуренцію на світовому ринку!
Детально з інформацією про можливості навчання у Мюррейському державному університеті можна ознайомитися на сайті:
Інформацію подала Дарія Козак.